Jsem Katka - Interiérová koučka

Jsem interiérová koučka a pomáhám lidem pochopit jejich potřeby a vyjasnit představy o budoucí podobě interiéru. Při práci používám techniky NLP.

Ještě jste o žádné neslyšela? Jsem jedna z prvních. Koučka využívající sílu koučovacích technik k nalezení podoby dokonalého interiéru, který přesně padne vaší osobnosti a životnímu stylu.

Už jako malá holka jsem upravovala a měnila zařízení domu rodičů, ležela v knížkách o nábytku a snila o dokonalém interiéru. Představovala jsem si, jak bude vypadat, ale hlavně – jak se v něm budu cítit! U dědy, který byl truhlář, začala moje láska k vůni dřeva, která je dodnes mou terapií. A to mi zůstalo – prostor vnímám hlavně skrz emoce.

Jak jsem se dostala ke koučinku? Jako manažerku v nadnárodní společnosti mě nejvíc naplňovalo rozvíjet lidi a hledat jejich potenciál. Těší mě, když můžu pro druhé vytvářet prostředí k tomu, aby se mohli dobře cítit a posouvat se dál a výš. Mým darem je lidi nakopávat, podporovat je a zvyšovat jejich sebevědomí. Koučink je k tomu jako stvořený. 

Koučovací výcvik jsem absolvovala na roční Akademii osobního rozvoje AKOR. Při práci využívám koučovací otázky doplněné o některé z NLP technik.

V interiérovém koučinku obě vášně propojuji – rozvíjím lidi prostřednictví pocitů, které v interiéru zažívají.

Jsem žena, které se podařilo vytvořit úspěšný tým v korporátním prostředí. Z vedoucí pozice jsem odešla na vrcholu své kariéry, plně zastupitelná a připravená využít svých znalostí a zkušeností ve vlastní koučovací praxi.

Jsem mámou třináctileté Grety. Pokud byste poslouchala za dveřmi našeho bytu, spíš než hukot vysavače uslyšíte veselý štěkot našeho nalezence Benjiho, zpěv andulek a smích, u kterého nám oběma často tečou slzy proudem.

Těším se, až společně začneme měnit váš vnitřní svět.

 

KATKA